bkg_header-2

Adopcja - chcę oddać dziecko

Może jesteś w trudnej sytuacji życiowej i rozważasz myśl o oddaniu dziecka do adopcji. Z pewnością towarzyszy Ci niepokój, czy jeśli powierzysz dziecko do adopcji to będzie dobra decyzja. Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na takie pytania. Prawdopodobnie na sytuację w jakiej się znalazłaś składa się wiele czynników; zależnych od Ciebie i takich, na które nie masz wpływu.

Ważne, że wygrałaś walkę o życie Twojego dziecka, a teraz myślisz o jego przyszłości. Proponujemy, abyś zgłosiła się do ośrodka adopcyjnego i porozmawiała o swojej sytuacji.

Może po uzyskaniu pomocy uda Ci się pokonać trudności i będziesz mogła wychować swoje dziecko. Natomiast jeśli ostatecznie uznasz, że oddanie dziecka do adopcji jest słuszne w Twojej sytuacji, uzyskasz fachową pomoc w bezpiecznym powierzeniu dziecka do adopcji.

Wsparcie Chrześcijańskiego Ośrodka Adopcyjnego „Pro Familia” otrzymasz zgłaszając się pod nr telefonu 61 628 21 85, w godzinach pracy biura tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00.

Projekt zrealizowany ze środków budżetu państwa będących w dyspozycji
Województwa Wielkopolskiego
oborniki

jedenprocent

Towarzystwo Przywracania Rodziny
KRS: 0000095623

pitax

Wypełnij PIT za darmo